2026. március 22., vasárnap

Gizella Nőikar szolgálata

Böjt 5. vasárnapján, 2026. március 22-én a Kálvin János parki református templomban szolgált a Gizella Nőikar Borbásné Gazdag Gabriella karnagy vezetésével. Az alábbi műveket adták elő: 

1. Halmos László: Jubilate (Ünnepeljétek az Urat, ti egész föld!)


3. Ola Gjeilo: Northern Lights (Északi fények - részlet az Énekek énekéből)



Köszönjük szolgálatukat!








Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.