2026. június 7., vasárnap

Hirdetések 2026. június 7-én

Köszönjük Bátki Márton Boldizsár, tatai lelkipásztor megszólító igehirdetését.

Köszönjük a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Vass Lajos Kórusának és karnagyának, Józsa Mónikának felemelő szolgálatát! Isten gazdag áldását kívánjuk a Felvidéki énekkar további szolgálatára.

Alkalmainkat hirdetem:

Hétfőn 18 órakor lesz a FIAT lelkigyakorlatos kör záró beszélgetése.

Kedden 18 órakor kezdődik a bibliaára

Csütörtökön 20 órakor imaközösség kezdődik a MEET felületen segítségével.

Szombaton 18 órakor IFI beszélgetés kezdődik.

Jövő vasárnap az istentisztelet keretében megterítjük az Úr szent asztalát.


A nyári gyülekezeti programokat hirdetem.

- Június 29-én, három hét múlva kezdetét veszi a hittan tábor hétfőtől péntekig bezárólag. Szeretettel várjuk az általános iskolás korú gyermekeket. Aki még nem adta le jelentkezését a táborba, kérjük, hogy tegye meg. A tábor díjának befizetési határideje: június 15-e.

- Július 21-én egy lelki napot, ifjúsági találkozót tölthetünk együtt amerikai fiatokkal. Michigan-ből érkeznek hozzánk 14-en. A konfirmált fiatalokat is nagyon várjuk erre a játékos, ismerkedős ifjúsági találkozóra.

- Orfűn kerül megrendezésre a családos és többgenerációs tábor. Ennek ideje aug. 7-9.

- Aug. 19-23-a között a sepsiszentgyörgyi testvérgyülekezet látogatjuk meg. Az erdélyi út részvételi díja: 50.000 Ft. Már lehet jelentkezni erre a programra is.

Az összes nyári táborunkról, közösségi eseményekről tájékoztató lap található a kijáratnál.

Szeretettel köszönjük kedves Testvéreinket, akik kerek születésnapot ünnepetek ezen a héten. Vízi Istvánné Valika 80. születésnapja alkalmából, és dr. Peer Juliannát, 85. születésnapja alkalmából köszönjük.

Fájó szívvel, de Isten akaratában megnyugodva az elmúlt pénteken búcsút vettünk Ács Józsefné, született Radics Julianna testvérünktől, akit családja és gyülekezünk is gyászol. Juci néni 92 évet élt. Isten tegye áldottá emlékét és vigasztalja a családot Jézus szavaival: „Én vagyok a feltámadás és az élet és aki hisz énbennem, ha meghal is él”.

Tisztelettel kérjük a testvéreket, hogy az egyházfenntartói járulék befizetését a nyáron is hordozzák a szívükön.

Az istentisztelet után mindenki nagy-nagy szeretettel várunk a piknik ebédre és közös beszélgetésre, játékokra és kézművességre. Köszönjük az Új Veszprémi Templomért Alapítvány felajánlását az ételekhez, hidegtálakhoz, és köszönjük, hogy a Református Szeretetszolgálat önkéntesei eljöttek közénk a gyülekezeti-családi napra és a játékos foglalkozásokat vezetik.

Perselyes adományainkat az ige tanításával tegyük meg: „Mindenki úgy adjon, ahogyan előre eldöntötte szívében, ne kedvetlenül vagy kényszerűségből, mert „a jókedvű adakozót szereti Isten” /2. Korinthus 9./

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.